Shiko Filma dhe Seriale Me titra shqip

Faqe e re per te pare Filma 24 dhe seriale me titra shqip. Ndiqni filmat e zhanreve te ndryshme si aksion, drame, romance, krim,aziatik, hindi etj. Seriale me titra shqip.

Filma24 me titra shqip

Filmat e Fundit

Hard Target 2 me titra shqip
HD
5.1
2016
Fading Gigolo 2013 me titra shqip
HD
5.8
2013
The Housemaid +18 me titra shqip
HD
6.5
2010
Love me titra shqip
HD
6.0
2015
Cuck me titra shqip
HD
6.1
2019
Locked Down 2021 me titra shqip
HD
0.0
2021
Fatale 2020 me titra shqip
HD
6.3
2020

Serialet e Fundit