FavoriteLoadingAdd to favorites

 Young & Beautiful (2013) +18


Filmi Traileri
20612 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Erotik
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Portreti i një vajze 17 vjeçare, në 4 sezonat dhe 4 këngë. E cila nuk ka rrugë dalje tjeter pasi shef një dokumentar në TV se si të fitoi të holla, merr rrugën e prostitucioni’t e cila fiton para për mbijetes….

Komente

Ismet

4 months önce

Komentet tuaja rreth filmit…

Avni

2 months önce

Film i shkelqyer