FavoriteLoadingAdd to favorites

 Jack Ryan Shadow Recruit (2014)

182 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Krim, Mister
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Xhek Rajan, një analist i ri dhe i fshehtë i CIA-s, zbulon një komplot rus për të shembur ekonominë e SHBA-së me anë të një sulmi terrorist.

Komente