FavoriteLoadingAdd to favorites

 Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)


Filmi Traileri
695 Shikime
  • Lloji Filmit: Horror
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur autobusi i tyre përplaset në një pyll në Virxhinian Perëndimore, një grup të burgosurish dhe një oficer takojnë një transportues trungjesh i cili po arratiset nga kanibalët që i kanë vrarë shokët…

Komente