FavoriteLoadingAdd to favorites

 A Walk Among the Tombstones (2014)


Filmi Traileri
593 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Krim, Mister
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Hetusi privat, Mathius Skadër punësohet nga një bos droge për të gjetur se kush e rrëmbeu dhe vrau gruan.

Komente