FavoriteLoadingAdd to favorites

 Universal Soldier: Day of Reckoning (2012)

386 Shikime

John zgjohet pas nje kome dhe zbulon se gruaja dhe vajza e tij u vrane pas nje sulmi te dhunshem qe ndodhi ne shtepine e tij.Pas ketij sulmi te dhunshem ai betohet se do te mare hak ndaj njeriut pergjegjes te ketij krimi, Luc Deveraux. Ndersa John perpiqet te rikthehet perseri ne jete gjerat komplikohen me teper dhe sa me shume ai i afrohet Deveraux-it dhe ushtrise se tij e cila perbehet nga luftetare gjenetike te drejtuar nga lideri i vdekur Andrew Scott , John zbulon me shume mbi veten e tij dhe fillon te dyshoje se te gjitha ato qe beson jane apo jo te verteta. Titrat ne shqip nga Fiksohu Staff.

Komente