FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)


Filmi Traileri
528 Shikime

Kur Bela zgjohet pas transformimit të saj, e gjen veten si një nënë dhe si një vampir. Tashmë ajo nuk është më e brishtë dhe delikate siç ishte mësuar që ta shikonte Eduarti, por është shndërruar në dominuesen e lojës. Dhe ky shndërrim do t’i duhet asaj dhe Eduartit, për të mbrojtur vajzën e tyre nga Vollturët që mendojnë se Renesmeja është një kërcënim për llojin e tyre si vampirë. Pa dyshim që në ndihmë do jetë e gjithë familja e Eduartit dhe Njerëzit Ujqër që udhëhiqen nga shoku i ngushtë i Belës, Xhejkobi.

Komente