FavoriteLoadingAdd to favorites

 Transporter 3 (2008)

504 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Transportuesi profesionist Frenk Martin, tani jeton në Francë dhe vazhdon të transportojë “mallra” pa bërë shumë pyetje. Këtë radhë do jetë në makinën e tij të preferuar me vajzën e ministrit ukrinas të mjedisit. Pa e ditur se ajo është pakoja që duhet të transportojë ai do të vendoset në pozicion shumë të vështirë nga një byzylyk të vendosur në dorën e tij dhe gati të shpërthejë nëse ai largohet më shumë se 15 metra nga Audi i tij V12.

Komente