FavoriteLoadingAdd to favorites

 Toxic Shark (2017)


Filmi Traileri
971 Shikime
  • Lloji Filmit: Aventurë, Horror, Sci-Fi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një tërheqje turistike tropikale për beqarët kthehet në një vend të tmerrshëm kur të ftuarit kuptojnë se një peshkaqen helmues po mbush me helm ujin përreth.Jo vetëm që do i ndajë copash viktimat, por ai gjithashtu përdor helmin projektues për të gjuajtur – brenda dhe jashtë ujit.

Komente