FavoriteLoadingAdd to favorites

 Tokyo Ghoul (2017)

167 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Horror
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një student në Tokio sulmohet nga një vampir. Ai mbijeton, por shndërrohet në gjysmë-vampir dhe bëhet i kërkuar në arrati…

Komente