FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Veteran (2011)


Filmi Traileri
778 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një ushtar i kthyer nga lufta ne Afganistan zbulon një komplot qe përfshin shërbimet e inteligjencës dhe te një bande te drogës.

Komente