FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Taking of Tiger Mountain (2014)

144 Shikime
  • Lloji Filmit: Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kapiteni me pseudonimin 203 është dërguar me mision special në Verilindje. Në ndihmën e tij vjen Jang i cili infiltrohet në bandën e Lordit Hauk dhe ndihmon kapitenin që ta mposhtë atë.

Komente