FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Sum of All Fears (2002)

348 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga shpërthimi të një arme bërthamore në një ndeshje futbolli në Baltimore.

Komente