FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Lion King (1994)


Filmi Traileri
349 Shikime
  • Lloji Filmit: Animuar, Aventurë, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

I mashtruar duke menduar se ai vrau babain e tij, me fajin ne kurriz luani këlysh ikën merë arratinë dhe braktis identitetin e tij si mbreti i ardhshëm.

Komente