FavoriteLoadingAdd to favorites

 Teenage Mutant Ninja Turtles


Filmi Traileri
363 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur një njeri i tmerrshëm e kërcënon qytetin e New York City, një gazetare lajmesh përballet me sfida të ndryshme, ku i zbulon dhe bashkohet me Breshkat Ninja të cilët do të luftojnë për ta mbrojtur qytetin.

Komente