FavoriteLoadingAdd to favorites

 Step Sisters (2018)


Filmi Traileri
951 Shikime
  • Lloji Filmit: Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Xhamila e ka jetën të planifikuar. Ajo është presidente e shoqërisë në universitet, kapitene e skuadrës së stepit, punonjëse në zyrën e drejtorit dhe në listë pritjeje për të hyrë në Harvard. Ç’mund të shkojë keq?

Komente