FavoriteLoadingAdd to favorites

 Spy (2015)


Filmi Traileri
522 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Komedi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Suzan Kuper është një agjente e CIA-s e cila nuk ka dalë kurrë në terren. Mikun e saj më të mirë e vrasin dhe ajo merr vendimin që të hakmerret. Suzan infiltrohet në një rrjet kriminalistik që ka për qëllim shitjen e një bombe nukleare.

Komente