FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Spearhead Effect (2017)


Filmi Traileri
271 Shikime
  • Lloji Filmit: Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pas vrasjes së mamasë së tij, një gazetar bëhet i famshëm për videot dhe idetë e tij që kritikonin policinë dhe gjykatat. Të nxitur nga fjalimet e tij disa njerëz formojnë një grup që ndëshkon ashpër kriminelët dhe situata fillon të dali jashtë kontrollit.

Komente