FavoriteLoadingAdd to favorites

 Snitch (2013)

234 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Djali adolëshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze (Susan Sarandon) dhe merr përsipër të bëhet spiun për llogari të saj, me qëllim që të ulet dënimi i djalit të tij. Ai futet në rrugët e errëta të mafies duke bashkëpunuar me njërin nga baronët e rrezikshëm (Michael Kenneth Williams), por gjërat do bëhen akoma më të vështira kur….

Komente