FavoriteLoadingAdd to favorites

 Small Town Crime (2017)


Filmi Traileri
271 Shikime
  • Lloji Filmit: Krim, Mister, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një ish-polic (John Hawkes) gjen trupin e një vajze dhe përmes një akti vetëshpengimi, bën çdo gjë për të gjetur vrasësin, por pa dashje vë familjen e tij në rrezik dhe kapet nga disa personazhe të errëta gjatë rrugës.

Komente