FavoriteLoadingAdd to favorites

 Shaun the Sheep Movie (2015)


Filmi Traileri
472 Shikime
  • Lloji Filmit: Animuar, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur Shoni vendos të marrë një ditë pushim dhe të bëjë pak qejf, përballet me më tepër aksion nga ç’priste. Një bashkim me fermerin, një karavan dhe një kodër të rrëpirë e bëjnë atë dhe skuadrën të arrijnë në Qytetin e Madh. Është detyra e tij t’i kthejë shëndoshë e mirë në shtëpi.

Komente