FavoriteLoadingAdd to favorites

 Salyut-7 (2017)

249 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Histori
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Historia bazohet në ngjarje të vërteta të zhvillluara në Rusi më 1985. Pasi humbën kontaktet me stacionin hapësinor Salyut-7, dy kozmonaut rus nisen në hapësirë dhe e riparojnë stacionin e dëmtuar.

Komente