FavoriteLoadingAdd to favorites

 Safe House (2012)


Filmi Traileri
400 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Krim, Mister
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga mercenarët, një agjent i ri do ta ndihmojë të arratiset. Tani dy aleatët e pazakontë, duhet të mbijetojnë si të mundin dhe të zbulojnë njeriun përgjegjës që i do me çdo kusht të vdekur…

Komente