FavoriteLoadingAdd to favorites

 Rush Hour 3 (2007)


Filmi Traileri
556 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Komedi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Pas tentativës për të vrarë ambasadorin Han, Li dhe Karter shkojnë në Paris për të mbrojtur gruan e cila ka dijeni për krerët e Triadës.

Komente