FavoriteLoadingAdd to favorites

 Rush Hour 2 (2001)


Filmi Traileri
501 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Komedi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Karter dhe Li shkojnë në Hong-Kong për pushimë, por pa e kuptuar përfshihen në një rrjet fallsifikatorësh…

Komente

geri aliko

5 months önce

shum filem i bukr do beni filem te ri