FavoriteLoadingAdd to favorites

 Rocky Handsome (2016)


Filmi Traileri
508 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Hindi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.

Komente