FavoriteLoadingAdd to favorites

 Ride Along 2 (2016)

337 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge në Majemi.

Komente