FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Red Maple Leaf (2016)

171 Shikime
  • Lloji Filmit: Dramë, Krim, Mister
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një detektiv, që po vuan thellësisht humbjen tragjike të gruas dhe së bijës, caktohet kryehetues për gjetjen e vajzës së rrëmbyer të ambasadorit të SHBA-së në Kanada. Vendosmëria për ta gjetur me çdo kusht adoleshenten e humbur në mënyrë misterioze, do ta vërë përballë të papriturave të paparashikueshme…

Komente