FavoriteLoadingAdd to favorites

 Ragnarok (2013)

335 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Botët e lashta dhe moderne përplasen kur arkeologu Sigurd Svendsen gjen kuptimin e vërtetë të Runeve sekrete që gjenden në anijen Oseberg.

Komente

Jevdet

7 months önce

Bravo qeshtu boni filmat pa reklama .