FavoriteLoadingAdd to favorites

 Power Rangers (2017)


Filmi Traileri
416 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Sci-Fi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një grup të rinjsh fitojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra dhe ata duhet të mposhtin Rita Repulsën, e cila dëshiron të shkulë Kristalin Zeo nga Toka, për ta shkatërruar atë.

Komente