FavoriteLoadingAdd to favorites

 Planes: Fire & Rescue (2014)

216 Shikime
  • Lloji Filmit: Animuar, Aventurë, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags: , ,

Kur Dasti mëson se motori i tij është dëmtuar dhe mund të mos garojë më kurrë, bashkohet me një njësi zjarrfikësish pyjorë që të trajnohet si zjarrfikës.

Komente