FavoriteLoadingAdd to favorites

 Pirates of the Caribbean: At World’s End


Filmi Traileri
480 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Fantazi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kapiten Barbossa, Will Turner dhe Elizabeth Swann duhet të lundrojnë në tokën e të vdekurve duke ndjekur një hartë për të shpëtuar shpirtin e Jack Sparrow i cili është i dënuar të rrijë midis të gjallëve dhe të vdekurve, dhe bëjnë aleancën e tyre të fundit për një betejë vendimtare të fundit kundër një armiku të fuqishëm që kërcënon rëndë ekzistencën e piratëve…

Komente