FavoriteLoadingAdd to favorites

 Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides


Filmi Traileri
497 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Aventurë, Fantazi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme. Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij (ish e dashura Jack) gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise.

Komente