FavoriteLoadingAdd to favorites

 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)


Filmi Traileri
823 Shikime

Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.

Komente