FavoriteLoadingAdd to favorites

 Pirates (2014)

271 Shikime
  • Lloji Filmit: Aventurë, Histori
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një grup piratësh dhe një grup banditësh luftojnë për të kapur balenën gri që ka gëlltitur një vulë mbretërore.

Komente