FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Terminator Remastered (1984)

170 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Fantashkencë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një vrasës robot nga e ardhmja post-apokaliptike udhëton prapa në kohë për të eliminuar një kameriere, biri i së cilës do të rritet dhe do të çojë njerëzimin në një luftë kundër makinave.

Komente