FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Specialist (1994)

165 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Nje grua josh nje ekspert bombash dhe e perfshin ate per te shkateruar mafjen qe i ka vrare familjen…

Komente