FavoriteLoadingAdd to favorites

 Dragon (2011)

128 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Nje ekspert i arteve marciale dëshiron te tërhiqet nga jeta e dhunshme dhe te filloje një jete te re por do përndiqet nga një ish- mjeshtëri i tij dhe një detektiv.

Komente