FavoriteLoadingAdd to favorites

 Ninja: Shadow of a Tear (2013)

268 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Krim, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Lufto me të gjithë dhe mos i beso askujt: ky është kodi i mbijetesës i praktikuar nga mjeshtri i arteve marciale Kejsi Bouman pasi jeta e tij familjare dhe tepër e lumtur shkatërrohet nga një akt i tmerrshëm dhune. Me ndihmën e mikut të tij Nakabara, amerikani i patrembur ri-stërvit reflekset e tij dhe përforcon aftësitë e tij të luftimit për të marrë hak ndaj vrasësve të gruas së tij.

Komente