FavoriteLoadingAdd to favorites

 Never Back Down 2: The Beatdown (2011)


Filmi Traileri
638 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Dramë, Sport
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen së bashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.

Komente