FavoriteLoadingAdd to favorites

 Monkey Kingdom (2015)


Filmi Traileri
386 Shikime
  • Lloji Filmit: Dokumentar
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një dokumentar natyre që ndjek një majmun të porsalindur dhe nënën e tij ndërsa luftojnë për të mbijetuar brenda hierarkisë sociale konkurruese të tufës, një grup dinamik i majmunëve që jetojnë në rrënojat e lashta të gjetura thellë në xhunglat e Azisë Jugore.

Komente