FavoriteLoadingAdd to favorites

 Molly’s Game (2017)


Filmi Traileri
639 Shikime
  • Lloji Filmit: Biografi, Dramë, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Historia e vërtetë e Molli Blumit, një skiatore e klasit olimpik e cila zhvilloi lojën më ekskluzive të pokerit në botë dhe u bë objektiv i FBI-së.

Komente