FavoriteLoadingAdd to favorites

 Messi (2014)


Filmi Traileri
468 Shikime
  • Lloji Filmit: Biografi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një film-dokumentar për jetën e Lionel Mesit, nga futbolli në rrugët e Rosarios derisa u bë kampion Europe me Barcelonën dhe fitoi 4 topa të artë. Në këtë film-dokumentar flasin shokë te Barcelona dhe Argjentina, Johan Krujf, Diego Maradona, familjarë dhe miq të tij.

Komente