FavoriteLoadingAdd to favorites

 The Maze Runner (2014)


Filmi Traileri
930 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Fantashkencë, Mister
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Kur Tomas zgjohet, ai e gjen veten në kurth në një labirint gjigand së bashku me një grup të tjerë djemsh. Pa asnjë memorie ai shikon në ëndërrat e tij pjesë nga e vërteta dhe shumë shpejt mbledh copëzat duke zbuluar qëllimin dhe rolin e tij të vërtetë në labirint si dhe rrugën për të shpëtuar nga ky mankth qe e ndjek nga pas.

Komente