FavoriteLoadingAdd to favorites

 Machine Gun Preacher (2011)

265 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Biografi, Krim
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje mision ndihmes ne Sudan dhe duke pare masakrat qe ndodhin , fillon te ndihmoje femijet duke ndertuar jetimore , dhe duke marre armet per te luftuar kunder rrebelve…

Komente