FavoriteLoadingAdd to favorites

 A Lonely Place to Die (2011)


Filmi Traileri
429 Shikime
  • Lloji Filmit: Aventurë, Krim, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Një grup Alpinistë në malet Skoceze zbulojnë një vajzë të rrëmbyer dhe ndiqen nga rrëmbyesit.

Komente