FavoriteLoadingAdd to favorites

 Kung Fu Panda (2008)


Filmi Traileri
440 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Animuar, Aventurë
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtësisht i ri në artet marciale.

Komente