FavoriteLoadingAdd to favorites

 Killers (2010)

225 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Komedi
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

AI ËSHTË I GJATË, ZESHKAN DHE I BUKUR ME NJË DOZË MISTERI. Çfarë më shumë ka nevojë të di Xheni për Spenserin , njeriun që sapo e bëri të binte kokë e këmbë në Rivierën franceze? Epo, ndoshta që ai është një spiun profesionist, talenti i veçantë i të cilit është vrasja. Por pavarësisht plumbave, bombave dhe të këqinjve me armë të mëdha, askush s’mund t’i mbajë këta të dy nga të jetuarit përfundimisht të lumtur – nëse arrijnë ta kalojnë ditën pa u vrarë – në këtë komedi romantike plot aksion që do t’ju vdesë nga të qeshurat!

Komente