FavoriteLoadingAdd to favorites

 Kill ‘Em All 2017

439 Shikime
  • Lloji Filmit: Aksion, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Historia e një shqiptari, babai i të cilit u vra nga serbët dhe hakmarrja e tij e vonuar. Suzana, një infermiere e përfshirë papritmas në një vrasje masive, merret në pyetje.

Komente

Chedani

7 months önce

Shume mire veq vazhdoni kshtu