FavoriteLoadingAdd to favorites

 Kidnapped (2010)


Filmi Traileri
429 Shikime
  • Lloji Filmit: Horror, Thriller
  • IMDb:
  • Viti:
  • Tags:

Tri kriminelë të maskuar hyjnë me forcë në një shtëpi në Madrid duke mbajtur peng një familje dhe duke u përpjekur të vjedhin ç’të mundin…

Komente